yandex
Godziny otwarcia:
PON-PT: 7.00 - 16.00
SOBOTA: 7:00 - 13:00
biuro@autodomserwis.com.pl
606 29 17 17
61 823 27 63

Blacharstwo samochodowe — przywracanie stanu pierwotnego pojazdu

auto dom serwis

Blacharstwo samochodowe

Kolizja czy wypadek, które doprowadzają do uszkodzenia pojazdu to scenariusz, którego nie życzy sobie żaden kierowca. Warto wtedy powierzyć swój pojazd profesjonalistom.

Posiadamy doświadczenie w naprawach samochodów różnych marek, dlatego każdy może tu znaleźć potrzebną pomoc. W przypadkach niewielkich wgnieceń możliwa jest naprawa bezinwazyjna, jednak podejmujemy się zleceń o każdym stopniu trudności, a przede wszystkim kompleksowych napraw blacharskich w tym napraw powypadkowych.

Zastosowanie nowoczesnych zgrzewarek pozwala na przywrócenie stanu fabrycznego uszkodzonego elementu, używamy też m.in. migomatów spawalniczych, czyli półautomatów. Wykorzystywany jest również szereg innych maszyn oraz urządzeń do prac blacharskich, ponieważ każdy przypadek wymaga innego podejścia. Elementem wyposażenia jest też rama do napraw blacharskich CAR-O-LINER z systemem pomiarowym, która pozwala na wykonanie pomiaru naprawy.

Gwarantujemy Państwu wysoką jakość usług. Prace wykonywane są z najwyższą starannością przez zespół wykwalifikowanych, doświadczonych fachowców.

Wyposażenie warsztatu:

  • rama do napraw blacharskich CAR-O-LINER z systemem pomiarowym
  • nowoczesne zgrzewarki
  • migomaty spawalnicze
  • szereg maszyn i urządzeń do prac blacharskich

 

Posted ByadminOn27 stycznia,2016

admin