yandex
Godziny otwarcia:
PON-PT: 7.00 - 16.00
SOBOTA: 7:00 - 13:00
biuro@autodomserwis.com.pl
606 29 17 17
61 823 27 63

Lakiernictwo samochodowe — nowoczesny warsztat i technologie

auto dom serwis

Lakiernictwo samochodowe

Nasze usługi lakiernicze skierowane są zarówno do klientów oczekujących drobnych wyprawek lakierniczych, jak i kompleksowych napraw.

Dzięki zastosowaniu lakierów wodnych firmy PPG, a także nowoczesnemu sprzętowi i doświadczonej załodze, zapewniamy trwałą i wysokiej jakości powłokę lakierniczą. Posiadamy komputerową mieszalnię lakierów, dzięki której dobór koloru jest idealny i nie pozostaje żaden ślad po wcześniejszych uszkodzeniach. Brak jakichkolwiek pyłów, które psują estetykę i wytrzymałość lakieru gwarantuje też ramię odpylające HAMACH. Idealny stan powłoki lakierniczej gwarantowany jest w kabinie bezpyłowej GAMRAT, ponieważ to właśnie czystość powietrza bardzo często decyduje o efekcie lakierowania.

Naszymi klientami są zarówno osoby pragnące zmiany czy odświeżenia dotychczasowej powłoki lakierniczej samochodu, jak i te, którym zależy jedynie na usunięciu nieestetycznych rys. W ofercie firmy znajduje się też konserwacja lakieru oraz polerowanie pojazdu, które pozwolą utrzymać jego dobry stan przez długi czas.

Do lakierowania używamy wysokiej jakości lakierów wodnych firmy PPG.

Wyposażenie lakierni:

  • komputerowa kabina bezpyłowa GARMAT
  • mieszalnia lakierów
  • ramię odpylające HAMACH

NOWOŚĆ!!

Nasza lakiernia jako jedna z niewielu w Poznaniu wyposażona jest w najlepszy na rynku spektrofotometr firmy RAPIDMATCHTMX-5 o zaawansowanej technologii.

Jest to jedyne urządzenie na rynku mierzące kolor pod 5 różnymi kątami!! Skanuje ono oryginalny lakier z uszkodzonego pojazdu, aby precyzyjnie zmierzyć jego kolor z pięciu kątów odbicia. Dzięki temu dajemy Państwu 100% gwarancji, że kolor zostanie idealnie dobrany.

Posted ByadminOn26 stycznia,2016

admin